DÖRTKONAK KÖYÜNÜN İLK,TEK, DOĞRU, DÜRÜST, TARAFSIZ VE GÜMÜŞHANE'NİN EN BÜYÜK KÖY SİTESİ - Haberler - WEB SİTEMİZ YENİLENİYOR

Son mesaj - Gönderen: M Yücel ERGİN - Cuma, 04 May 2012 12:23
"Düşmanın yoksa, Hayatta hiç başarılı olamadın demektir.."
Haberler

Haberler->KÖYÜMÜZDEN HABERLERİMİZ->WEB SİTEMİZ YENİLENİYOR   
WEB SİTEMİZ YENİLENİYOR


   2008 yılında kurulan ve Gümüşhane’nin En Büyük Köy siteleri arasında yer alan dortkonakkoyu.com tüm beklentileri karşılayacak şekilde baştan aşağı yenileniyor.


   Bugüne kadar büyük özveri ve hiçbir beklenti içerisinde olmadan yürüttüğümüz Web sitemizin hizmetleri aynı özveri ile yeni web sitemizde devam ettireceğiz.


   Yeni sitem ile artık daha profesyonel bir alt yapıya kavuşmuş olup, haber ve olayları daha hızlı bir şekilde sizlere ulaştırma imkanına sahip olacağız. Getirilen yeniliklerden bazıları:


  Üyelik sistemi, Haber ve yazılara yorum, Gelişmiş fotoğraf ve video albümü, Köşe yazarları, köylümüz Niyazi Sadık’a ait geçmişte kalan videolarımız vs.(Daha Yapacağımız Sürprizler Bizde Kalsın...)


  Yeni sitemizin yapım aşaması ve altyapı güncellenmesi  devam etmektedir.


  Yeni sitemizle artık köyümüzün sınırlarını genişletiyor, 2008 yılında kurulan ve bugüne kadar yaptığımız Fidan Dikimi, Takvimlerimiz, Duvar Saatlerimiz, fincanlarımız, Dörtkonaklılar gecesi, Dörtkonak’ta Zamana Yolculuk sinevizyon gösterimiz ile İlklere her zaman imza attık atmaya da devam edeceğiz.


 Sloganımızda belirttiğimiz gibi Düğünlerinizin neşesi, kederlerinizin ortağı, sizinle ağlayıp, sizinle gülen, ikinci adresiniz www.dortkonakkoyu.com


  Herşey Birlik ve Beraberlik için...


   Mehmet Yücel ERGİN
Not: Yeni Web Sitemizin Adresi www.4konakkoyu.com olacaktır. 
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 13 Aralık 2013 22:06, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it