DÖRTKONAK KÖYÜNÜN İLK,TEK, DOĞRU, DÜRÜST, TARAFSIZ VE GÜMÜŞHANE'NİN EN BÜYÜK KÖY SİTESİ - Haberler - Teşekkür

Son mesaj - Gönderen: M Yücel ERGİN - Cuma, 04 May 2012 12:23
"Düşmanın yoksa, Hayatta hiç başarılı olamadın demektir.."
Haberler

Haberler->TEŞEKKÜR EDERİZ->Teşekkür   
Teşekkür

   Dörtkonak (Edire) Köyü web site yöneticisi Mehmet Yücel Ergin, eğitime olan katkılarından dolayı teşekkür mesajı yayımladı.
   Mehmet Yücel Ergin mesajında; “Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (GÜSEV),  kurulalı çok kısa bir süre olmasına rağmen Gümüşhaneli öğrencilerimize ilk burs ödemelerini gerçekleştirdi. İsminden de anlaşılacağı üzere eğitimi, kültürü ve sağlığı aynı çatı altında buluşturan ve bunları Gümüşhane çatısı altında birleştiren bir vakıf ve bu vakfın kurulmasına önderlik eden Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Osman Akgül, Başkan Vahit Olgun Bey’e öncelikle bu güzel düşüncelerini hayata geçirdiklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
     Türkiye genelinde birçok Gümüşhaneli büyüğümüz, bunların başında Sayın Valimiz Dr. Yusuf Mayda, Milletvekillerimiz Feramuz Üstün ve Kemalettin Aydın, Şiran Kalkınma Eğitim Vakfı (ŞEKAV) ve Gümüşhaneli Sanayici İşadamları Derneği olmak üzere üniversitede okuyan öğrencilerimiz için burs ödemelerine öncülük etmişlerdir. Özellikle bu konudaki özverili çalışmalarını yakinen takip ettiğimiz GÜSİAD Başkanı Doç.Dr. Kenan Aydın, GİYAD Başkanı Yüksel Yalçın ve GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu’na örnek çalışmalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.               
   Üniversite öğrencilerine sağladığımız burslarla gençlerimizin eğitimlerine katlı sağlayan, Gümüşhane’mizde STK’ların önemini, sosyal ve kültürel hayatta memleketimizin tanıtımında ve eğitim hayatımızdaki yerini bilen bir kardeşiniz olarak eğitim hayatında yer alan ve memleketimizin idaresinde söz sahibi olacak gençlerimizin desteklenmesini önemsiyoruz.
    Birçoğu maddi olanaksızlıklar nedeniyle sıkıntılar çeken kardeşlerimizin maddi ve manevi olarak desteklenmesi ve sahip çıkılması, bu düşünceyle GÜSEV gibi memleketimizi ve gençliğimizi ön planda tutan anlayışın vefakâr ve fedakâr yöneticileri Sayın Vahit Olgun, Osman Akgül ve GÜSİAD Başkanı Kenan Aydın’a teşekkür ederiz. Umarız bu güzel çalışmalar her kesime örnek olur.” dedi.

Mehmet Yücel ERGİN
www.dortkonakkoyu.com
Web Site Yöneticisi

Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 10 Ocak 2013 16:07, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it