DÖRTKONAK KÖYÜNÜN İLK,TEK, DOĞRU, DÜRÜST, TARAFSIZ VE GÜMÜŞHANE'NİN EN BÜYÜK KÖY SİTESİ - Haberler - TEBRİK TAZİYE TEŞEKKÜR KUTLAMA MESAJLARI

Son mesaj - Gönderen: M Yücel ERGİN - Cuma, 04 May 2012 12:23
"Düşmanın yoksa, Hayatta hiç başarılı olamadın demektir.."
Haberler

Haberler->TEBRİK TAZİYE TEŞEKKÜR KUTLAMA MESAJLARI   
KANDİLİNİZİ KUTLUYORUZ...

www.dortkonakkoyu.com ailesi olarak bütün köylülerimizin Mevlid Kandillerini kutluyoruz.
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 03 Şubat 2012 11:05, Yorumlar(0), Hepsini Oku
KOZA ALTIN'DAN TAZİYE

   Mahalli İdareler Müdürü Çağlayan Turhan’ın biricik eşi ve Ekin Gazetesi sahibi emekli öğretmen merhume Şahinde TURHAN’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş.
Mastra İşletme Müdürlüğü
Gönderen M Yücel ERGİN, Çarşamba, 14 Aralık 2011 09:30, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ERGİN'DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

    Dörtkonak Köyü Web Sitesi Yöneticisi Mehmet Yücel ERGİN Dörtkonak Köyü nüfusuna kayıtlı görev yapan öğretmenlerin, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.


    Toplumun öğretmene gösterdiği itibar onların hayattaki onurları ve zenginlikleridir. Öğretmenlik, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, öğreten ve öğrenen arasında güven ve sevgi ilişkisine dayanan bir meslektir. Topluma hizmet veren her mesleğin saygın olduğu bir gerçektir.


    Ama bütün meslek mensuplarını yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik mesleği ayrı bir kutsallık taşımaktadır. Milletimizin aydınlık geleceği olan çocuklarımızı yetiştiren onlardır. Geleceğimizin teminatı ve en değerli varlığımız olan çocuk ve gençlerimizin çağın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip, millî kültür ve tarihimize bağlı ve evrensel değerlerle donanmış kişiler olarak yetişmeleri için, ülkemizin her yerinde ve her şartta fedakârca görev yapan öğretmenlerimize minnettarlığımız çok büyüktür.


    Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkarmak için üstün gayret gösteren; başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete intikal eden öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diler, genç nesillere modern bilim ve teknolojinin ışığında eğitim-öğretim veren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü; Başöğretmen, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü şükran ve rahmetle anarak kutlarım."
Gönderen M Yücel ERGİN, Çarşamba, 23 Kasım 2011 21:29, Yorumlar(0), Hepsini Oku
HAYIRLI OLSUN

   Köyümüzle İlgili Bilgileri Anında Öğrenmek İsteyen Köylülerim; Yaptığımız çalışmalarda Cenaze, Hasta, Düğün, vs. gibi haberleri anında duymanız için Formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra önemli bilgiler belirtmiş olduğunuz cep telefonunuza gelecektir. Hayırlı Olsun.
  Formu Doldurmak İçin Tıklayınız


 www.dortkonakkoyu.com Gelişen teknolojiye ayak uydurarak iletişim hızını artırmaya çalışan SMS sistemi sayesinde önemli haberler anında üyelerimizin cep telefonuna kısa mesaj ile bildirilecek.
 
Sistem nasıl çalışacak?
 Dörtkonak Köyü web sayfasına üyelik kaydı yaptırırken girmiş olduğunuz cep telefonun sisteme otomatik olarak kayıt edilecek.Önemli bir haber üyelerimize ulaştırılmak istendiğinde, sürekli güncel tutulan listeye internet üzerinden anında kısa mesaj gönderilecek.Gönderilen kısa mesajlar sistem yoğunluğuna bağlı olarak en geç 2 dakika içerisinde üyelerimize ulaşacak.
 
SMS sistemi ücretli mi?

 Sms sistemi ile üyelerimize gönderilen kısa mesaj ücretleri tamamen www.dortkonakkoyu.com tarafından karşılanmaktadır. Üyelerimizden herhangi bir SMS ücreti alınmamaktadır.
 
SMS sistemine nasıl kayıt olabilirim?
 SMS sitemine kayıt olmak için sitemizde bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Üye olurken girmiş olduğunuz cep telefonu bilginiz sisteme otomatik olarak kayıt edilecektir.
 
Hangi numaradan mesaj gönderilecek?
 SMS Sisteminden Cep Telefonunuza gönderilen mesajlarda gönderici adı olarak M.Y ERGİN görünmektedir. Kimi zaman sistem yoğunluğundan dolayı gönderici adı olarak sisteme ait telefon numarası görünmektdir. Bu numara sisteme ait bir numara olup, aranması veya sms gönderilmesi durumunda ulaşılamamaktadır.
Neden M. Y. ERGİN
Kişisel başvuru olduğu için M.Y ERGİN adında görünmekte olup, bununla ilgili çalışamalar yapılmaktadır. Çalışmalar tamamlandıktan sonra EDİRE olacaktır.
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 21 Temmuz 2011 08:14, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ERGİN'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

    Dörtkonak Köyü Web Site Yöneticisi Mehmet Yücel ERGİN, Berat Kandili mesajı yayınladı.
   Tüm Dörtkonaklıların kandilini tebrik eden Mehmet Yücel ERGİN yayınladığı kandil mesajında, "Üç ayların başlamasının habercisi olan Berat Kandili aynı zamanda merhamet, barış ve huzur ayı olan Ramazan ayının da müjdecisidir. Bu geceler insanlarımızın var olan huzur ve beraberliğimizi pekiştirmek için birer vesiledir. İnsanların geçmişin muhasebesini yaparak geleceğe azim ve enerji dolu bir şevkle atılma fırsatı bulacakları bu dönem, hatalardan ve günahlardan temizlenme, hayırlı ve yararlı işler yapma, iyilikte yarışma zamanıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, Yüce Allah'tan, başta köylülerim olmak üzere ülkemiz, İslam alemine hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 15 Temmuz 2011 12:12, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ERGİN'DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

    Dörtkonak Köyü Web Site Yöneticisi Mehmet Yücel ERGİN mübarek üç ayların içerisinde yer alan Miraç Kandili'ne kavuşmanın sevinç, huzur ve mutluluğunu yaşadığını kaydetti.

    ERGİN, Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Miraç gecesi, sevgili Peygamberimizin bir gece Mescid-i Haram'dan Yüce Allah'ın bir kısım ayetlerinin gösterilmesi için çevresi mübarek kılınan Mescid-i Aksa'ya götürülmesi, oradan da zaman ve mekan unsurlarının aşıldığı bir makama ulaştırılması olayının cereyan ettiği gecedir. Kandil olarak adlandırılan geceler, ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevi feyziyle de gönüllerimizi aydınlatır, zihinlerimizi berraklaştırır. Bu geceler kendimizi ve yaptıklarımızı bir kez daha gözden geçirmek ve sorumluluklarımızı hatırlamak bakımından bir fırsat olarak düşünülmelidir. Dolayısıyla Miraç Kandili de bu anlayışla değerlendirilmeli, anlam ve ruhuna uygun olarak, toplumsal huzur ve barışı sağlamaya yönelik olarak kutlanmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle herkesin Miraç Kandili'ni tebrik ediyor, bu gecenin tüm insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum" dedi
Gönderen M Yücel ERGİN, Salı, 28 Haziran 2011 10:26, Yorumlar(0), Hepsini Oku
MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

 

Gönderen M Yücel ERGİN, Salı, 28 Haziran 2011 10:20, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ERGİN'DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

     Dörtkonak Köyü Web Site Yöneticisi Mehmet Yücel ERGİN, manevi bir çok kazançları içinde barındıran mübarek Regaip Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

     Regaip Kandilinin içinde bulunduğu Recep ayının, rahmeti, bereketi ve mağfireti bol olan manevi iklimin başlangıcı olduğunun altını çizen Ergin mesajında şunları söyledi: “Hep birlikte 'Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içinde barındıran üç aylara kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Mübarek üç aylar şefkat, merhamet ve yardımlaşma duygularının üst noktalara çıktığı dönemlerdir. İçinde mübarek gün ve gecelerin bulunduğu bu zamanlarda hemşehrilerimizin, komşuluk haklarına her zamankinden daha da fazla özen göstereceklerine olan inancım tamdır.

     Recep ayının ilk Cuma gecesine rastlayan Regaip Kandilini de ayrı bir mutluluk ve sevinç içinde karşılıyoruz. Bu özel geceler, bizleri daha da birbirine yakınlaştıran, manevi duygularımızı kabartan, dualarla, ziyaretlerle ve yardımlaşmalarla geçirilecek önemli gecelerdir. Özellikle dargınların barışması için bu geceler önemli bir fırsattır.

     Bu vesileyle değerli hemşehrilerimin, bütün Türk İslam aleminin Regaip Kandilini tebrik ediyor nice kandillere hep birlikte huzur içinde ulaşmamızı Yüce Yaratan’dan diliyorum” dedi.
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 02 Haziran 2011 12:46, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TAZİYE MESAJI

    Bir süre önce kaybettiğimiz aile büyüğümüz Değerli ve Sevgili babamız Şahin Ulutaş’ın vefatı dolayısıyla cenazemize bizzat katılan, bizi ziyaret eden  ve telefonla arayan, acımızı paylaşan,
 
Valimiz, Sn.Enver SALİHOĞLU,
Belediye Başkanı,Sn.Mustafa CANLI,
Cumhuriyet Başsavcısı,:
Abidin BOZKAN
Ağır Ceza Mahkemesi Reisi,
Halil YÜKSEL
Cumhuriyet Savcısı, Utku
Salih DİNÇER
Cumhuriyet Savcısı, Tercan
Yusuf MUDU
GTSO Başkanı, İsmail AKÇAY,
Emekli Milli Eğitim Müdürü, Yusuf SADIK,
Kuşakkaya Gazetesi Sahibi, Turan TUĞLU,
Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü, Murat ERGİN,
İl Mahalli İdareler Müdürü, Çağlayan TURHAN,
Yurt-Kur Müdürü, Süleyman TURHAN,
Avukat, Eşref BALKİ,
Emekli Öğretmen Fahri YALÇIN,
Eczacı, Vedat Soner BAŞER
Ak Parti İl Mensupları,
MHP İl İl Mensuplar,
CHP  İl Mensuplar,
BBP İl Mensupları,
BTP İl Mensupları,
Dörtkonak Köyü Web Sitesi Yöneticisi Mehmet Yücel ERGİN


    Adını özür dileyerek unutup yazamadığımız, ilgi gösteren tüm dostlarımıza, kederli günümüzde kıymetli ilgileri için teşekkür ediyoruz.


ULUTAŞ AİLESİ ADINA
Oğlu ve Kızları
Fatih Ulutaş, Şengül Levent, Sevgi Erel ve Sevgül Bostan
Gönderen M Yücel ERGİN, Pazartesi, 28 Mart 2011 09:41, Yorumlar(0), Hepsini Oku
KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

     Sırtında bebesi elinde kazması anadolu annelerinin çocuklarıyız biz..Bugün görüntü bi parça değişse anaların fedakarlığı asla değişmedi, değişmez. Bu fedakarlığa aday Cennetin ayakları altına müjdelendiği tüm analar nezdinde 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN...
Gönderen M Yücel ERGİN, Salı, 08 Mart 2011 12:44, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TEŞEKKÜR
Gönderen M Yücel ERGİN, Çarşamba, 02 Mart 2011 22:52, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TEŞEKKÜR
Gönderen M Yücel ERGİN, Pazartesi, 28 Şubat 2011 22:26, Yorumlar(0), Hepsini Oku
MEHMET YÜCEL ERGİN: BERAT, BERATIMIZ OLSUN

   "Kurtuluş, af ve arınma gibi anlamlara gelen, ayrıca mübarek Ramazan ayının da bir müjdecisi olan Berat gecesi, inananlara, kulluk bilinci ve hesap verme şuuruyla suç ve yanlışlardan kaçınmaları, günahlardan arınmaları ve Yüce Yaratıcının sonsuz rahmet ve merhametine iltica etmeleri gerektiğini hatırlatan bir zaman dilimidir. İşte bu manevi atmosferde idrak edeceğimiz, yardımlaşma, dayanışma hislerinin hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı Berat kandilinde sevgi ve gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle Köylülerimin ve Gümüşhaneli hemşehrilerimiz ile birlikte bütün İslam âleminin Berat kandilini kutluyorum"
Gönderen M Yücel ERGİN, Pazartesi, 26 Temmuz 2010 19:49, Yorumlar(0), Hepsini Oku
~ TAZİYE ~

17/06/2010 Tarihinde Çavdar Ailesinden Kubilay Çavdar ve Ailesinin vahim trafik kazası sonucunda vefat etmelerinden dolayı derin üzüntülerimizi bildirir, Allah'tan rahmet Diler, Ailesi ve Yakınlarına Başsağlığı Dilerim.


Celal MERDAN
YAYDER Başkanı
Yaydemir Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Gönderen M Yücel ERGİN, Çarşamba, 23 Haziran 2010 10:31, Yorumlar(0), Hepsini Oku
KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 25 Şubat 2010 12:14, Yorumlar(0), Hepsini Oku
3 Sayfalar 1 2 3 


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it