DÖRTKONAK KÖYÜNÜN İLK,TEK, DOĞRU, DÜRÜST, TARAFSIZ VE GÜMÜŞHANE'NİN EN BÜYÜK KÖY SİTESİ - Haberler - Dörtkonaklılar Derneği

Son mesaj - Gönderen: M Yücel ERGİN - Cuma, 04 May 2012 12:23
"Düşmanın yoksa, Hayatta hiç başarılı olamadın demektir.."
Haberler

Haberler->Dörtkonaklılar Derneği   
10 TEMMUZ'DA YAYLA ŞENLİĞİNDE BULUŞALIM !

    Dörtkonaklılar Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür Derneği yönetim kurulu toplantısında Yayla Şenliği yapılmasının kararını aldı.

   10 Temmuz Pazar günü Yayla Şenlikleri yapılacağını Açıklayan Dernek Başkanı Turgay Ergin; Yayla şenliği ruhunu geri getirmeyi amaçladığını belirtti.

  10 Temmuz Pazar günü yapılacak olan yayla şenliği programı ise ilerleyen günlerde belli olacak.


 2005 Yılında Yapılan Şenlikle ilgili fotoğraflara BURADAN ulaşabilirsiniz...
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 02 Haziran 2011 15:32, Yorumlar(0), Hepsini Oku
DERNEK BAŞKANI TURGAY ERGİN’DEN MESAJ VAR

   Kıymetli Köylülerim;


   Dörtkonaklılar Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür derneğinin yeni yönetimi 6 Mayıs 2011 Cuma günü Balyemez Konağında düzenleyeceğimiz " Birlik Gecesi " için Derneğimiz ve köy sitemizinde desteği ile yoğun bir şekilde çalışıyoruz.
 
   Gecemizin oldukça dolu geçecek. Hatırlanacağı üzere 2008 yılında Sitemizin düzenlediği Dörtkonaklılar gecesi gibi sizlerin hafızalarından silinmeyen bir gece olacak.
    2008 yılında yapılan gecemiz Gümüşhane’de günlerce konuşulmuştu, geçmişte düzenlenen gecelerden edindiğimiz tecrübelere dayanarak köy gecelerine yeni bir anlayış kazandıracağız, hem görsel, kültür kokan, her gösteride izleyenin kendinden bir şeyler bulacağı, geçmişi izleyerek yaşayacağı, en güzel duyguların ve hüznün bir arada yaşanacağı bir gece yapmak için çalışıyoruz.


    Siz değerli köylülerimiz 6 Mayıs 2011 Cuma günü Balyemez Konağında düzenleyeceğimiz  Birlik Gecemizde görüşmek dileği ile.

Yönetim Kurulu Adına


Turgay ERGİN
Dernek Başkanı
Gönderen M Yücel ERGİN, Salı, 26 Nisan 2011 22:53, Yorumlar(0), Hepsini Oku
GECEMİZİN YEMEK SPONSORU

      YENİ DERNEK YÖNETİMİMİZ VE SİTEMİZ 6 MAYIS İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR


    2008 yılında sizlerle birlikte yaşadığımız ve unutamadığımız bir gece daha yaşamak için çalışmalarımız devam ediyor. Eminiz ki, Mayıs 2011 yılında da yaşayacağımız geceyi unutturmayacağız.


     Dörtkonaklılar Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür derneğinin yeni yönetimi 6 Mayıs 2011 Cuma tarihinde düzenleyeceği " Birlik Gecesi " için çalışıyor.


    6 Mayıs Cuma günü Balyemez Konağında düzenlenecek olan birlik gecesinin oldukça dolu geçeceğini söyleyen dernek Başkanı Turgay Ergin, " Köylülerimize ve Misafirlerimize unutulmayacak bir gece yaşatacağız” dedi.


    Balyemez Konağında yapılacak olan " Birlik Gecesi" programının yemekli olacağını da sözlerine ekleyen Ergin, Sitemizin Ana Sponsoru, İş Adamı Ufuk Ustaoğlu ile görüşerek destek istedi.


   Sitemizin Ana Sponsoru, İş Adamı Ufuk Ustaoğlu "böyle bir çorbada bizimde tuzumuz olsun diyerek düzenlenecek olan gecenin yemek kısmını tamamen ben karşılayacağım" diyerek desteğini göstermiş oldu.


   Site Yöneticimiz Mehmet Yücel Ergin ise "Birlik Gecesi" programını düzenlediği için dernek başkanı Turgay Ergin'e ve Maddi ve Manevi desteklerinden dolayı iş adamı Ufuk Ustaoğlu'na teşekkür etti.
Gönderen M Yücel ERGİN, Salı, 26 Nisan 2011 22:36, Yorumlar(0), Hepsini Oku
EŞREF BALKİ AK PARTİ YÖNETİMİNDE

DÖRTKONAKLILAR DERNEK BAŞKAN YARDIMCISI EŞREF BALKİ AK PARTİ YÖNETİMDE


     Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gümüşhane İl Başkanı iken, milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Yusuf Özgün’ün yerine atanan işadamı Ercan Çimen, yeni yönetim kurulu listesini açıkladı.


       Parti binasında 30 kişiden oluşan yeni yönetim kurulu ile basın açıklaması yapan İl Başkanı Çimen, “Üzerimizdeki ağır yükün sorumluluğu ile gecemizi gündüzümüze katıp bu ülke için daha çok çalışacağız” dedi.


      AK Parti’nin Gümüşhane’de ki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Ercan Çimen, Abdulbaki Kara, Aysun Dalğıç, Ayşe Taş, Celal Merdan, Cihan Özyurt, Erdal Selvi, Erol Eroğlu, Eşref Balki, Fatih Özer, Filiz Şişman, Göktürk Artun, Gül Altuntaş, Hakkı Gündüz, Hava Aydurmuş, İdris Çimen, İzzet Ünal, Kamil Bulgur, Mehmet Yalçın, Murat Duman, Musa Ateş, Osman Yılmaz, Sevilay Ay, Şükrü Bayrak, Şükrü Bektaş, Veysel Eroğlu, Yaşar Köse, Yunus Çimen, Yusuf Kullukçu, Zülfikar Bal.


Eşref Balki'ye Başarılar Diliyoruz.
Gönderen M Yücel ERGİN, Çarşamba, 09 Mart 2011 15:55, Yorumlar(0), Hepsini Oku
DÖRTKONAKLILAR DAYANIŞMA YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ KONGREYE GİTTİ

     Gümüşhane Dörtkonaklılar Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği gerçekleştirdiği kongrenin ardından oluşan yeni yönetim;


Dernek Başkanı: Turgay ERGİN
Başkan Yardımcıları: Eşref BALKİ, Ufuk USTAOĞLU
Muhasip:Salih CAN
Sekreter:Musa CAN
Lokal Sorumlusu:Sefer BALKİ
Üyeler  Mehmet ÇETİN ve Bülent ERGİN
                         Yeni yönetime görevinde başarılar diliyoruz.
Gönderen M Yücel ERGİN, Salı, 08 Mart 2011 19:55, Yorumlar(0), Hepsini Oku


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it