DÖRTKONAK KÖYÜNÜN İLK,TEK, DOĞRU, DÜRÜST, TARAFSIZ VE GÜMÜŞHANE'NİN EN BÜYÜK KÖY SİTESİ - Haberler - TEŞEKKÜR EDERİZ

Son mesaj - Gönderen: M Yücel ERGİN - Cuma, 04 May 2012 12:23
"Düşmanın yoksa, Hayatta hiç başarılı olamadın demektir.."
Haberler

Haberler->TEŞEKKÜR EDERİZ   
Teşekkür

   Dörtkonak (Edire) Köyü web site yöneticisi Mehmet Yücel Ergin, eğitime olan katkılarından dolayı teşekkür mesajı yayımladı.
   Mehmet Yücel Ergin mesajında; “Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (GÜSEV),  kurulalı çok kısa bir süre olmasına rağmen Gümüşhaneli öğrencilerimize ilk burs ödemelerini gerçekleştirdi. İsminden de anlaşılacağı üzere eğitimi, kültürü ve sağlığı aynı çatı altında buluşturan ve bunları Gümüşhane çatısı altında birleştiren bir vakıf ve bu vakfın kurulmasına önderlik eden Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Osman Akgül, Başkan Vahit Olgun Bey’e öncelikle bu güzel düşüncelerini hayata geçirdiklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
     Türkiye genelinde birçok Gümüşhaneli büyüğümüz, bunların başında Sayın Valimiz Dr. Yusuf Mayda, Milletvekillerimiz Feramuz Üstün ve Kemalettin Aydın, Şiran Kalkınma Eğitim Vakfı (ŞEKAV) ve Gümüşhaneli Sanayici İşadamları Derneği olmak üzere üniversitede okuyan öğrencilerimiz için burs ödemelerine öncülük etmişlerdir. Özellikle bu konudaki özverili çalışmalarını yakinen takip ettiğimiz GÜSİAD Başkanı Doç.Dr. Kenan Aydın, GİYAD Başkanı Yüksel Yalçın ve GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu’na örnek çalışmalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.               
   Üniversite öğrencilerine sağladığımız burslarla gençlerimizin eğitimlerine katlı sağlayan, Gümüşhane’mizde STK’ların önemini, sosyal ve kültürel hayatta memleketimizin tanıtımında ve eğitim hayatımızdaki yerini bilen bir kardeşiniz olarak eğitim hayatında yer alan ve memleketimizin idaresinde söz sahibi olacak gençlerimizin desteklenmesini önemsiyoruz.
    Birçoğu maddi olanaksızlıklar nedeniyle sıkıntılar çeken kardeşlerimizin maddi ve manevi olarak desteklenmesi ve sahip çıkılması, bu düşünceyle GÜSEV gibi memleketimizi ve gençliğimizi ön planda tutan anlayışın vefakâr ve fedakâr yöneticileri Sayın Vahit Olgun, Osman Akgül ve GÜSİAD Başkanı Kenan Aydın’a teşekkür ederiz. Umarız bu güzel çalışmalar her kesime örnek olur.” dedi.

Mehmet Yücel ERGİN
www.dortkonakkoyu.com
Web Site Yöneticisi

Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 10 Ocak 2013 16:07, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TEŞEKKÜR

29/05/2012 Salı günü Yeni Kültür Merkezinde düzenledğimiz " Dörtkonak'ta Zamana Yolculuk" programında maddi desteklerinden dolayı Seyhun Sadık'a, Ankara'da ikamet eden köylümüz Hüseyin Turhan'a, Mikdat Zengin'e, Ufuk Ustaoğlu'na, Teyyar Demirel'e, Cengiz Çetin'e ve Muammer Gürmen'e Maddi desteklerinden dolayı Teşekkür ederiz.
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 28 Haziran 2012 09:14, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ERGİN’DEN USTAOĞLU VE HD MEDYA’YA PLAKET

     Gümüşhane’de kurulan, ilk köy derneklerinden olan Dörtkonaklılar Yardımlaşma ve Dayanışma derneği tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesinde yine bir ilke imza atıldı. Gecenin, aynı anda www.dortkonakkoyu.com sitesinde canlı olarak yayınlanmasını sağlayan ve gecede maddi desteğini esirgemeyen Köylümüz iş adamı Ufuk Ustaoğlu’na ve HD MEDYA sahibi Hüseyin Durdu’ya desteklerinden dolayı plaket verildi.

        Konu ile ilgili açıklama yapan Site Yöneticisi Mehmet Yücel Ergin, "Gurbetteki köylülerime, gece ile ilgili süpriz yapacağıma dair söz verdim, zor şartlar altında olsa da gurbette yaşayan köylülerimi bilgisayarın başında toparlayıp aynı anda bu geceyi izlettiğimiz için çok mutluyum. Bize güvenerek maddi konuda yardımcı olan Köylümüz İş Adamı Ufuk USTAOĞLU'na, kamera ve canlı yayına görüntüyü veren HD MEDYA sahibi Hüseyin DURDU’ ya teşekkür ederim” dedi.

   06 Mayıs Cuma tarihinde düzenlenen geceyi, köyün web sitesinde 222 kişi izlemişti.
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 13 May 2011 15:15, Yorumlar(0), Hepsini Oku
MUHTEŞEM GEÇEN GECEMİZİ 222 KİŞİ İZLEDİ..

     Düzenlediğimiz gecemizde size süpriz yapacağımı belirttiğim gibi, zor şartlar altında olsada gurbette yaşayan köylülerimi bilgisayarın başına getirtip bu geceyi izlettiğim için çok mutluyum. Sevgili Köylülerim bu konuda bize güvenerek maddi konuda yardımcı olan Köylümüz İş Adamı Ufuk USTAOĞLU'na, Kamera ve Canlı Yayına görüntüyü veren HD MEDYA sahibi Hüseyin DURDU'ya, Telefon açıp tebrik ve teşekkür eden siz değerli köylülerime teşekkür ediyorum.


    İmkanlarımız el verdiği süre içerisinde köyümüz için herşeyi yapabiliriz. Başka bir süprizlerde görüşmek dileği ile Allah'a emanet olunuz.
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 06 May 2011 22:27, Yorumlar(0), Hepsini Oku
2010 YILI TAKVİMİ BASKIDA

    REKLAMLARINI ESİRGEMEYEN FİRMALARA TEŞEKKÜR EDERİZ.


    Güzel  köyümüz Dörtkonak'ın tanıtımı amacıyla hazırlanan 2010 yılı takvimi yakında sizlerin hizmetine sunulacaktır. Bu konuda bizlere maddi desteklerini esirgemeyen; (Ustaoğlu Mühendislik, Gürmen Mühendislik, Doğuşsan Yapı, Ceyhun Harita - Mühendislik, Sevenin Yeri, Konak Ticaret, Sistem Elektrik ve Çimenler A.Ş'ye teşekkür ederiz.
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 10 Aralık 2009 23:57, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TEŞEKKÜR EDERİM

http://www.dortkonakkoyu.com/mkportal/modules/gallery/album/a_3943.jpg    19/10/2008 Tarihinde geçirdiğim görünmez kazadan dolayı, Kolumu incilttim. Beni unutmayan Geçmiş olsun dileklerini gönderen ve göndermeyen tüm köylülerime,dost ve akrabalarıma Teşekkür ederim.

Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 23 Ekim 2008 13:51, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TEŞEKKÜR EDERİM

http://www.dortkonakkoyu.com/mkportal/modules/gallery/album/a_3943.jpg


 


    Doğum günümü unutmayarak hatıryan, gerek telefon ve gerekse e-mail göndererek beni onurlandıran başta ailem ve arkadaşlarım olmak üzere çok kıymetli köylülerime ve sitemizin ziyaretçilerine en kalbi teşekkürlerimi gönderiyor selam ve sevgilerimi gönderiyorum


Mehmet Yücel ERGİN
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 16 Ekim 2008 09:51, Yorumlar(0), Hepsini Oku
YİNE BİR İLK ANCAK KULLANILMIYOR !

     Köyümüzün yetiştirdiği teknik elamanlardan biri o sözünü ettiğimiz Maltepe’de işi gereği ikamet eden ve Samsuna tayin alan Sayın Temel BALKİ Yeni camimizden desteğini hiç esirgemiyor. Önceki yıllarda da köylümüzün Ezan sesini daha iyi işitmesi için mevcut olan hapörleri ve cihazı Marmara bölgesinden kıymetli zamanını harcayarak en iyisini camimize kazandırmıştılar.


    Yine cenaze namazı mezarlıklar ve evlerde okunan mevlitlerin ve kur’an tilavetinin daha iyi işitilmesi için yine bir seyyar telgraf sistemli bir cihaz kazandırdılar. Ne yazık ki kullanılmıyor. İlgililerin bir an önce bu sistemi kullanıma geçirilmesini istiyor, köyümüzün teknik elamanı olan hizmetini bizlerden esirgemeyen Sayın Temel BALKİ’ye Dörtkonak’lılar olarak teşekkür diyoruz.
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 18 Eylül 2008 11:16, Yorumlar(0), Hepsini Oku
YENİ CAMİMİZDE SES SİSTEMİNE KAVUŞTU

   http://www.dortkonakkoyu.com/mkportal/modules/gallery/album/a_3689.jpg    Köyümüzden yıllar önce İzmit’e göçerek hayatını orada devam ettiren  hayır sever değerli büyüğümüz Zeki ÇAKIR’da şunu gördükki; köyümüze  olan sevdasını kış boyu köyüme ne yapabilirim düşüncesiyle, yaz aylarını dar bekleyip  köyümüzde soluğu alıp bizleri bu tür yeniliklerle tanıştırıyor. Bu büyüyümüz camimize hizmet etmeye doymuyor geçen yıl bir ilki yaparak camimizin cemaat saflarını alttan ısıtma sistemiyle donatarak,cemaatin büyük bölümünün yaşlılardan oluştuğu ve alttan çok soğuk oluyor mazeretlerini ortadan kaldırarak camimizi daha sıcak bir ortamla buluşturdu.
    Geçtiğimiz günlerde yine güzel ve örnek alınılacak bir hayır davranışına daha şahit olduk. Köyümüzün Yeni camisinin içerisine ses sistemini taktırarak bir hayra daha imzasını atmış oldu. Gönlü Dörtkonak sevdasıyla dolu olan bu büyüğümüz Zeki ÇAKIR’ı takdirle karşılıyor. Dörtkonak’lılar olarak kendisine teşekkür ediyoruz.

Gönderen M Yücel ERGİN, Salı, 16 Eylül 2008 12:10, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ULU CAMİMİZDE SES SİSTEMİNE KAVUŞTU

http://www.dortkonakkoyu.com/mkportal/modules/gallery/album/a_3688.jpg


  

    Köyümüze bir yenilik daha, Geçtiğimiz günlerde Hakkın Rahmetine kavuşan Rahmet’li Osman ERDEN’nin oğlu İzmit’te ikamet eden  Muammer ERDEN köyümüzün Camilerinden Ulu camiminin içerisine 2 hafta önce ses sistemi yollayarak, köylülerimiz camimize taktılar.
    Yapmış oldukları bu hayırlı davranışlarından dolayı sayın Muammer ERDEN’İ takdirle karşılıyor. Dörtkonak’lılar olarak kendisine teşekkür ediyoruz.

Gönderen M Yücel ERGİN, Salı, 16 Eylül 2008 12:04, Yorumlar(0), Hepsini Oku


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it