DÖRTKONAK KÖYÜNÜN İLK,TEK, DOĞRU, DÜRÜST, TARAFSIZ VE GÜMÜŞHANE'NİN EN BÜYÜK KÖY SİTESİ - Haberler - DUYURU

Son mesaj - Gönderen: M Yücel ERGİN - Cuma, 04 May 2012 12:23
"Düşmanın yoksa, Hayatta hiç başarılı olamadın demektir.."
Haberler

Haberler->DUYURU   
CUMARTESİ AKŞAM KEMALİYE CAMİİNDEYİZ

OP. DR MUSTAFA UĞUR VE EŞİ AYŞE UĞUR İÇİN MERKEZ KEMALİYE CAMİİNDE 13/04/2013 CUMARTESİ GÜNÜ AKŞAM NAMAZINDAN SONRA MEVLİD OKUTULACAKTIR.


Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 11 Nisan 2013 11:34, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SİZ KAYIT OLDUNUZ MU ?

Köyümüzle İlgili Bilgileri Anında Öğrenmek İsteyen Köylülerim; Yaptığımız çalışmalarda Cenaze, Hasta, Düğün, vs. gibi haberleri anında duymanız için Formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra önemli bilgiler belirtmiş olduğunuz cep telefonunuza gelecektir. Hayırlı Olsun.
Formu Doldurmak İçin Tıklayınız


www.dortkonakkoyu.com Gelişen teknolojiye ayak uydurarak iletişim hızını artırmaya çalışan SMS sistemi sayesinde önemli haberler anında üyelerimizin cep telefonuna kısa mesaj ile bildirilecek.

Sistem nasıl çalışacak?
Dörtkonak Köyü web sayfasına üyelik kaydı yaptırırken girmiş olduğunuz cep telefonun sisteme otomatik olarak kayıt edilecek.Önemli bir haber üyelerimize ulaştırılmak istendiğinde, sürekli güncel tutulan listeye internet üzerinden anında kısa mesaj gönderilecek.Gönderilen kısa mesajlar sistem yoğunluğuna bağlı olarak en geç 2 dakika içerisinde üyelerimize ulaşacak.

SMS sistemi ücretli mi?

Sms sistemi ile üyelerimize gönderilen kısa mesaj ücretleri tamamen www.dortkonakkoyu.com tarafından karşılanmaktadır. Üyelerimizden herhangi bir SMS ücreti alınmamaktadır.

SMS sistemine nasıl kayıt olabilirim?
SMS sitemine kayıt olmak için sitemizde bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Üye olurken girmiş olduğunuz cep telefonu bilginiz sisteme otomatik olarak kayıt edilecektir.

Hangi numaradan mesaj gönderilecek?
SMS Sisteminden Cep Telefonunuza gönderilen mesajlarda gönderici adı olarak M.Y ERGİN görünmektedir. Kimi zaman sistem yoğunluğundan dolayı gönderici adı olarak sisteme ait telefon numarası görünmektdir. Bu numara sisteme ait bir numara olup, aranması veya sms gönderilmesi durumunda ulaşılamamaktadır.
Neden M. Y. ERGİN
Kişisel başvuru olduğu için M.Y ERGİN adında görünmekte olup, bununla ilgili çalışamalar yapılmaktadır. Çalışmalar tamamlandıktan sonra EDİRE olacaktır
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 11 Kasım 2011 10:21, Yorumlar(0), Hepsini Oku
LÜTFİ DEMİREL'İN MEVLİDİNE TÜM KÖYLÜLERİMİZ DAVETLİDİR

    05/02/2011 tarihinde vefat eden, 06/02/2011 tarihinde Gümüşhane Dörtkonak Köyüne defnettiğimiz Emekli Öğretmenimizden Lütfi Demirel'in Dörtkonak Köyü Ulu Camiinde Yarın Cuma Namazında Mevlidi okutulacaktır.
Tüm Köylülerimiz Davetlidir.
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 14 Temmuz 2011 10:31, Yorumlar(0), Hepsini Oku
DUYURU

~ Evlenecek Olan Köylülerimizin Dikkatine~
2011 yılı içerisinde düğün yapacak olan köylülerimize
..

Bildiğinizi gibi 3,5 yıldır gece, gündüz demeden gurbetteki köylülerimizin hasret özlemini azaltmak için uğraşıyoruz. Sizlere hep gelişen teknolojiyi kullanarak, ilkleri yaşatıyoruz.

Sitemiz üzerinden, almış olduğumuz karar ile, düğün yapacak olan çiftlerimizin düğün resimlerini, videolarını, ve canlı yayın ile Halk Eğitim Salonunda yapılacak olan düğünleri projeksiyon cihazı sayesinde duvara yansıtarak sizlere sunacağız.

Bu hizmet karşılığı, vereceğimiz fiyatı kabul edenlere site üzerinden tüm yayın işlemi yapılacaktır. Ayrıca davetiye yazımında kolaylık açısından Dörtkonak Köyünde ikamet eden köylülerimizin isim listesini Mehmet Yücel ERGİN'den alabileceksiniz.

İlgili hizmet bedeli aşağıda olup, kabul edilmediği takdirde sitemizde bu konuda hiçbir yayın ve haber yapılmayacaktır.

Fotoğraf Çekimi, Canlı Yayın, Köyümüzün Sitesine Resim ve Video Yükleme ile beraber Toplam: 200 TL'dir.

Vereceğiniz desteklerden dolayı şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Mehmet Yücel ERGİN
0 539 975 84 29
mehmetyucelergin29@gmail.com
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 14 Temmuz 2011 10:18, Yorumlar(0), Hepsini Oku
DERNEK YÖNETİMİNDEN MESAJ VAR

  DÖRTKONAKLILAR DAYANIŞMA YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ 6 MAYIS 2011 TARİHİNDE BALYEMEZ KONAĞINDA DÖRTKONAKLILAR GECESİ YAPACAK

            Derneğimizin kuruluşunun 16. yılında yapılan olağan genel kurulunda verdiğiniz görev için herkese saygı ve teşekkürlerimi sunarım.

            Bu görevi en güzel şekilde yapacağıma dair, vereceğiniz destekle taahhüt ederim.  Bu amaçla ilimizde kurulmuş en eski sivil toplum kuruluşu olarak ayakta kalan, bazen çok güçsüz durumlara düşen, ancak yine bu zor durumdan çıkıp tekrar adında söz ettirmek için, herkesin birlik ve beraberliğini koruyarak eski görkemli günlere dönmek üzere, yönetim kurulu   elbirliğiyle bu işe gönül verdik.

            Bu amaçla 6 Mayıs 2011 tarihinde birlik ve beraberliğimizi sağlamak için Müzik eğlence programı düzenleme kararı aldık. Derneğimize üye olan ve olmayan tüm köylülerimiz davetlidir. Projelerimiz, bununla kalmayarak devam edecektir.  Bunun için, öncelikle seçilen yeni yönetim kuruluna destek vermek gerekmektedir. Bu desteği kesmeyeceğinizden eminim.

            Dörtkonak köyünün geleceği için, herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Güçlü yardımlaşan bir köy için, önce yönetim kurulu, sonra üyelerimiz olarak elbirliği ile güçlenelim ve bu çıtayı daha yükseklere çıkartalım.  Çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakalım. Türkiye büyüyor, teknoloji gelişiyor, bunu yakalamak için sivil toplum kuruluşu olarak yerimizi alalım. Fırsatları kaçırmayalım, son pişmanlık fayda vermez.   Güçlü Dörtkonak için bir çatı altında toplanalım. Yönetim kurulu olarak her türlü bilgiye ve  önerilere  ve paylaşımlara açığız. Hepinize  saygılar sunarız.

Turgay ERGİN
Dörtkonaklılar Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı
Gönderen M Yücel ERGİN, Pazartesi, 18 Nisan 2011 22:27, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TÜM KÖYLÜLERİMİZ DAVETLİDİR

14 Nisan 2010 tarihinde kaybettiğimiz Değerli Köylümüz Op. Dr. Mustafa UĞUR'un Gümüşhane Merkez Kemaliye Camiinde 14 Nisan 2011 Perşembe günü akşam namazından sonra  Mevlidi okutulacaktır.


 Tüm Halkımız Davetlidir.
Gönderen M Yücel ERGİN, Pazartesi, 11 Nisan 2011 21:44, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TÜM KÖYLÜLERİMİZ DAVETLİDİR...


Proğram 04/06/2010 tarihinde saat 19:00'da ÇAY TV'de canlı yayınlanacaktır.
Gönderen M Yücel ERGİN, Çarşamba, 02 Haziran 2010 12:21, Yorumlar(0), Hepsini Oku
DUYURU

    04/04/2010 Pazar günü saat 10:00 da köyümüzde fidan dikim töreni gerçekleştirilecektir. Tüm köylülerimiz davetlidir.


Hüsnü OĞUR
Muhtar


Dikilecek Yer: Moskufa Granı
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 02 Nisan 2010 10:58, Yorumlar(0), Hepsini Oku
DERNEK ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !!!

     Genel kurul yapılalı 1 seneyi doldurmuş bulunmaktayız. Yönetim kurulu olarak seçildiğimiz süre zarfında yeniden yapılanmaya önem verdik ve derneğimizin yerini değiştirerek kalıcı bir yer temin ettik. Üyelerimizin rahat bir ortamda kalmaları için kalorifer tesisatı döşedik.  Hizmetlerimiz bu yönde olmuş, temiz sağlıklı ve dernek özelliğini taşıyan alt yapısı sağlam bir yer sağlamış, mali kaygıyı düşünmemiş olarak bir yılı tamamlamış bulunmaktayız. Bundan sonra faaliyetlerimize önem vereceğiz ve üyelerimizin derneğe katılmasını sağlamaya çalışacağız. Bu anlamda eski üyelerimizin birikmiş üye aidat ödemeleri vardır. Bunlar için her üyeye tebligat yapılarak adreslerine postalanacaktır. Üyelerimizin tebligata önem vermelerini rica ederim.
      Sayın üyelerimizin, dernek yönetimine güvenmesini ve herkesin elini taşın altına sokmasını temenni ediyorum.  Gümüşhane’de ayakta kalan tek dernek olarak Dörtkonaklılar’ın gücünü hissettirelim. Dernek başkanı olarak ben, herkesin fikrine katılır saygı duyar ve elimden gelen her türlü harekete koşarım. Desteklerimizi kesmeyelim, elimizdeki fırsatları kaçırmayalım. Dernek ve sivil toplum kuruluşlarının önemi artıyor ileride daha da artacaktır. Kurduğumuz bu derneği kooperatif gibi yapmayalım, faaliyetlerimizin daha iyi yürümesi için desteklerinizin devam etmesi gerekiyor. İcraatlarımızı gerçekleştirmek için lütfen desteğinize devam edin, gerçek Dörtkonak köyünü daha ileriye birlikte taşıyalım. 
    Not: Tebligat Herkesin adresine gönderilmiştir…


    Musa CAN
Dernek Başkanı
Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 18 Mart 2010 15:25, Yorumlar(0), Hepsini Oku
DUYURU !!

    Mobese kameramızın arızalanması nedeni ile yerine 2. kamera takılmıştır. Kameramızın altına taktığımız motor hızlı dönmesi nedeni ile  çıkartılarak tamiratı yapılacaktır. İlerleyen günlerde arızalar yapıldıktan sonra tekrar 180 derece dönen kamera aktif olacaktır.
Gönderen M Yücel ERGİN, Salı, 16 Mart 2010 16:21, Yorumlar(0), Hepsini Oku
GÜMÜŞHANE TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU


   2010 yılı kadın çiftçiler yarışıyor projesi kapsamında ilimizde 08 mart dünya kadınlar gününde tüm ilçelerinde katılımının sağlandığı bir organizasyonla kadın çiftçiler yarışıyor yarışma programı düzenlenecektir. Yarışmaya katılmak isteyen 18 yaşını doldurmuş ve en fazla lise mezunu yarışmacı adaylarının 01.03.2010 tarihine kadar bağlı bulundukları il ve ilçe müdürlüğüne müracaatlarını şahsen yapmaları rica olunur.
Gönderen M Yücel ERGİN, Çarşamba, 10 Şubat 2010 10:10, Yorumlar(0), Hepsini Oku
+35 ÜLKE KODU İLE GELEN ARAMALARA DİKKAT !!

Son aylarda sıkça +35 ile başlayan +359897773087 , +359889787902, +359894096226  gibi telefonlardan özellikle cep telefonlarına sık sık çağrı gelmeye başladı. +35 Bulgaristan 'dan gelen aramalardır. Bizim ülkemizdeki gibi bazı uyanıklar oradan çağrı bırakıp aramanızı istiyorlarki kontür kazansınlar. Bu yüzden cep telefonunuza +35 ile başlayan bir çağrı bırakılmışsa sakın geri dönmeyin boşuna aramayın paranız gitmesin...


http://firmahaberleri.blogcu.com/35-ulke-kodu-ile-gelen-aramalara-dikkat/5565353
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 22 Ocak 2010 12:58, Yorumlar(0), Hepsini Oku
~DUYURU ~

19.12.2009 Tarihinde saat 16:00 da Kooperatif Seçimi vardır.
Tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz.


Dörtkonaklılar Derneği


Yönetim Kurulu
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 18 Aralık 2009 15:27, Yorumlar(0), Hepsini Oku
~DUYURU ~

 Gümüşhane Tarım İl Müdürlüğü ile  Halk Eğitimi Merkezi  ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ortak girişimi ile Arıcılık kursu düzenlenecektir.
  Kursa Müracaat etmek isteyen çitfçilerimizin ilgili kurumlar ile irtibata geçmeleri önemle duyurulur.


Gümüşhane Tarım İl Müdürlüğü
Gönderen M Yücel ERGİN, Pazartesi, 16 Kasım 2009 21:23, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SİZLER İÇİN KARTPOSTAL HAZIRLADIM


  Sitemize ilgi duyan değerli köylülerim. Belki hatırlayanlarımız vardır, hatta içimizden neydi be o eski günler diye hep dediğimizde oluyormuştur mutlaka, hep der dururuz eski günlerde,eski bayramlarda,hep farklıydı, ee farklı olacak tabi bizde eskiden daha küçüktük dünya’ya bakışımız farklıydı, yarında daha da farklı olacak. Şöyle eskileri hatırlatan bir yolculuğa bir çıkalım. Bayramlar yaklaşınca şehir meydanlarında seyyar kartpostal satıcılarına rastlamak bizlere bir heyecan verirdi, sevdiklerimize kartların en güzelini seçip gönderirdik o kartlardan her kişiye tek tek gönderirdik. Şimdilerde ise kartpostallara pek raslanmaz oldu.Çünkü kartların altarnatifi olan birçok günümüz teknolojisi gelişti kartlar sanal aleme düştü. Bir sanal kartını birçok kişiye aynı anda gönderebiliyorsunuz. Dahada ilginç olan siteler aracılığıyla bir mesajla tüm köylülerimize ulaşabiliriz. Onların gönlünü vereceğimiz mesajlarla kazanabiliriz.
     Bu düşünceyi hayata geçirmek adına sizler için köyümüzün resimlerini kullanarak her isteyenin adına, sitemize sembolikte olsa katkı sağlamak için sanal kartpostallar hazırladım. Sitemize katkı amacıyla her sanal kartpostal mesajı 10 TL’dir. İnanıyorum ki köylülerim bu Kartpostal için bana telefon açacak veya mail atarak isteyeceklerdir. Şimdiden ALLAH Razı OlsunSaygılarımla
Mehmet Yücel ERGİN
0555 805 20 29
(Turkcell)
0539 975 84 29 (Avea)
mehmetyucelergin29@gmail.com
Gönderen M Yücel ERGİN, Cuma, 11 Eylül 2009 00:01, Yorumlar(0), Hepsini Oku
2 Sayfalar 1 2 


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it